Rock Camp

На березі Чорного моря

Забронювати місце

Зарезервуйте путівку та пройдіть онлайн-співбесіду із нашим викладачем

Музичний табір
для справжніх рокерів

Дати заїзду: 13-26.08. Місце: ДОК Бригантина, м. Скадовськ. Вартість путівки на 14 днів: 11900,00 грн. У вартість входить: проживання, харчування, трансфер, музичні майстер-класи, репетиції, воркшопи та виступи.

 • Рок гурти

  У перший же день, після прослуховування всі учасники розподіляються на рок-гурти з урахуванням віку, музичного досвіду та здібностей.

 • Майстер-класи

  Паралельно із репетиціями будуть проходити музичні майстер-класи по профільним напрямкам: гітара, вокал, ударні, клавіші

 • Виступи

  В рамках рок кемпа відбудеться декілька виступів, найбільший та найголовніший з них - фінальний концерт, на котрий можуть приїхати всі бажаючі

Програма табору розрахована як на досвідчених музикантів, так і для тих, хто ніколи в житті не займався музикою, проте дуже хоче спробувати. 40 учасників віком від 11 до 18 років, 4 музичні аудиторії із сучасним обладнанням, найкращі викладачі київської Рок Школи.

Корисний Відпочинок

Не зважаючи на інтенсивну навчальну програму, це в першу чергу якісний та безпечний відпочинок на морі

Екскурсія на острів Джегарлич, надувний аквапарк більше 1000 м2, басейн з підігрівом, перегляд тематичних фільмів англійською, спортивні чемпіонати, інтелектуальні завдання та квести.

Доглянута територія із цілодобовою охороною, медпункт із кваліфікованим персоналом та сучасним обладнанням, власний пляж із рятувальниками та необхідним спорядженням.

Сучасний корпус із виглядом на море. Комфортні 3-4х місні кімнати. 4х разове харчування, власна випічка, кожного дня сезонні фрукти. Артезіанська скважина 150 м.

Співвідношення дорослих до дітей 1/4. Команда організаторів, за плечима котрих більше 10 років досвіду роботи з дітьми. Програма кемп-лідерства.

Відгуки

батьків та учасників попередніх заїздів Rock Camp

 • Настя

  Самые насыщенные дни в моей жизни. За эти пять дней я успела завести друзей, попасть в группу, выступить с ней и услышать настоящую музыку, почувствовать всю крутость рока.

  учасниця
 • Наталья

  Офигенский лагерь! Дети реально на него подсели)))) Да, и концерт сегодня - бомба! Спасибо, порадовали звуком и исполнением, жаль, в 40 в лагерь уже не берут....))))

  мама
 • Олена

  Это для меня не просто лагерь отдыха. Это место, где я поняла, что быть другой- это совершенно нормально. Это то место, где я нашла настоящих друзей, в которых уверена так же, как в себе.

  учасниця
 • Ілля

  Атмосфера музыки, какой нет ни в одном другом лагере. Всего за неделю нашел огромное количество друзей и единомышленников и с тех пор активно принимаю участие в жизни Рок Школы.

  учасник

Ще є 2 місця

Забронювати одне для вас?

Так