FAQ

відповіді на популярні питання

Metalhead-3

Що, Де, Коли?

докладніше будь-ласка

Rock Camp - Autumn Burn, це осінній заїзд музичного табору для дорослих, котрий відбудеться під Києвом, у готельному комплексі Зазим'я з 14 по 17 вересня 2017го. Він проходить у форматі воркшопу - 4 дні інтенсивної музичної практики. Вартість путівки 4299,00 грн, у неї входить проживання в двомісному номері,
триразове харчування та участь в музичній програмі табору.

Для кого це?

кому це може бути цікаво

Програма розрахована на людей із дефіцитом вільного часу, як для досвідчених музикантів так і для тих, хто ніколи музикою не займався, але дуже хоче спробувати. Граєш на гітарі? Чудово, будеш грати ще краще! Нічого не вмієш? Супер, навчимо основам! Немає слуху, голосу та відчуття ритму? Не біда, будеш грати на басу)))) (жарт) Середній вік учасників 28-30 років. Допускаються тільки повнолітні особи, жодних інших обмежень немає.

Яка програма?

чим будемо займатись

Умовно програму можна розбити на дві частини: музика та спілкування. У перший же день ми розподілимо всіх учасників на рок-гурти, враховуючи музичний рівень та інші особливості кожного. За гуртом закріплюється музичний керівник, котрий буде проводити щоденні репетиції у рамках підготовки до фінального концерту. Паралельно будуть проходити профільні майстер-класи із викладачами Rock School та запрошеними гостями. У вільний від занять час у вас буде можливість поспілкуватись у нашому барі, послухати живі виступи київських колективів та поджемити. Детальну програму ви можете отримати заповнивши форму нижче.

А ви вже таке проводили?

де можна подивитись

Так, це буде вже третій дорослий Rock Camp, минулого разу ми виїжджали в Карпати. Відгуки, фото та відео ви можете подивитись на сторінці Rock School у facebook.

Забронювати місце

повна вартість путівки на 4 дні 4299,00 грн