FAQ

відповіді на популярні питання

Metalhead-3

Що таке Rock Camp?

Rock Camp - це музичний табір, який організовує та проводить з 2015го року команда Rock School. Ми проводимо окремі заїзди для дітей та для дорослих, декілька разів на рік. Зазвичай всі кемпи проходять під Києвом, в комплексі Зазим'я, але інколи ми вибираємось на море, або в гори.

А якщо я не вмію грати?

Програма розрахована як для досвідчених музикантів так і для тих, хто ніколи музикою не займався, але дуже хоче спробувати. Граєш на гітарі? Чудово, будеш грати ще краще! Нічого не вмієш? Супер, навчимо основам! Немає слуху, голосу та відчуття ритму? Не біда, будеш грати на басу)))) (жарт) Середній вік учасників дорослого кемпу - 30 років. Допускаються тільки повнолітні особи, жодних інших обмежень немає.

Яка програма?

Умовно програму можна розбити на дві частини: музика та спілкування. У перший же день ми розподілимо всіх учасників на рок-гурти, враховуючи музичний рівень та інші особливості кожного. За гуртом закріплюється музичний керівник, котрий буде проводити щоденні репетиції у рамках підготовки до фінального концерту. Паралельно будуть проходити профільні майстер-класи із викладачами Rock School та запрошеними гостями. У вільний від занять час у вас буде можливість поспілкуватись у нашому барі, послухати живі виступи київських колективів та поджемити.

Потрібен інструмент?

Круто, якщо у вас є власний інструмент і ви можете взяти його із собою. Проте, якщо у вас його немає, не переймайтесь, в Rock Camp є все необхідне.

Назад