Rock Camp

с. Зазим'я

Забронювати місце

Заповніть форму, ми зв'яжемось із вами щоб оформити бронь

Найближчі заїзди

Два великих заїзди, на осінні та зимові канікули у 2018му році. Як завжди, локація проведення - комплекс Зазим'я, під Києвом. -10% для двох та більше дітей з однієї родини.

27.10-3.11, Зазим'я, 7 діб

Повна вартість путівки:

9499 ГРН


Акційна вартість до 1.10:

7599 ГРН (10 перших путівок)


Забронювати

22.12-29.12, Зазим'я, 7 діб

Повна вартість путівки:

9499 ГРН


Акційна вартість до 15.11:

7599 ГРН (10 перших путівок)


Забронювати

Музичний табір
для справжніх рокерів

 • Рок гурти

  У перший же день, після прослуховування всі учасники розподіляються на рок-гурти з урахуванням віку, музичного досвіду та здібностей.

 • Воркшопи

  Паралельно із репетиціями будуть проходити музичні воркшопи по профільним напрямкам: гітара, вокал, ударні, клавіші

 • Виступи

  В рамках рок кемпу відбудеться декілька виступів, найбільший та найголовніший з них - фінальний концерт, на котрий можуть приїхати всі бажаючі

Програма табору розрахована як на досвідчених музикантів, так і тих, хто ніколи в житті не займався музикою, проте дуже хоче спробувати. 70 учасників віком від 9 до 18 років, Музичні аудиторії із сучасним обладнанням, музичні керівники - викладачі київської Рок Школи, спеціальні гості - відомі музиканти та діячі шоу-бізнесу.

Корисний Відпочинок

Інтенсивна навчальна програма органічно поєднується із тематичними завданнями, що дозволяє повністю зануритись у світ музики, зйомок, творчості та самовираження.

Кожен учасник одразу відчуває себе на одній хвилі з іншими, спільні інтереси та музичні вподобання дозволяють знайти тут друзів на все життя.

Унікальне місце де творчі діти можуть почувати себе абсолютно вільно. Жодної "обязаловки" та примусу. Тематичні завдання котрі хочеться виконувати, досвід командної роботи де цінується внесок кожного.

Проживання у комфортних 2-3х місних номерах із санвузлом та душевою кабіною. 4ри разове харчування, власна велика територія із цілодобовою охороною.

Вожаті та викладачі, котрі спілкуються на рівних. Котрі "в темі", можуть знайти індивідуальний підхід до кожного та стати авторитетом для дитини.

Відгуки

батьків та учасників попередніх заїздів Rock Camp

 • Настя

  Самые насыщенные дни в моей жизни. За эти пять дней я успела завести друзей, попасть в группу, выступить с ней и услышать настоящую музыку, почувствовать всю крутость рока.

  учасниця
 • Наталья

  Офигенский лагерь! Дети реально на него подсели)))) Да, и концерт сегодня - бомба! Спасибо, порадовали звуком и исполнением, жаль, в 40 в лагерь уже не берут....))))

  мама
 • Олена

  Это для меня не просто лагерь отдыха. Это место, где я поняла, что быть другой- это совершенно нормально. Это то место, где я нашла настоящих друзей, в которых уверена так же, как в себе.

  учасниця
 • Ілля

  Атмосфера музыки, какой нет ни в одном другом лагере. Всего за неделю нашел огромное количество друзей и единомышленников и с тех пор активно принимаю участие в жизни Рок Школы.

  учасник

Є вільні місця

Забронювати одне для вас?

Так

Відео

деякі відео з попередніх наших заїздів.