Літній кемп, перша зміна

Дати проведення: 04.06.2017 - 11.06.2017, 7 діб
Місце проведення: База відпочинку "Зазим'я", Київська область, с. Зазим'я, на березі р. Десна.
Повна вартість путівки: 6700,00 грн.
При оплаті до 01.05.2017: 6200,00 грн. (знижка 500,00 грн.)
Сімейна путівка(2 і більше дитини з однієї родини): 5400,00 грн. за кожну путівку (знижка 1300,00 грн.)
Вартість трансферу включено у вартість путівки.

Подробиці за телефоном: +38 093 786 52 73, Юлія

Програма табору розрахована на дітей віком від 9 до 18 років, як для досвідчених музикантів, так і для тих, хто ніколи раніше не займався музикою. Основні блоки програми:

Музика
Всі учасники у перший же день проходять прослуховування, за результатами котрого розподіляються на рок-групи у відповідності до віку та "музичного досвіду". Кожного дня вони будуть готувати виступи до фінального концерту під кураторством наших викладачів. Також, у вільний від репетицій час, учасники табору будуть мати змогу відвідати майстер-класи з вокалу, екстрім-вокалу, гри на гітарі та ударній установці.
Відео
Друга за значенням частина програми - зйомка власного ремейку на трейлер відомого фільму. Учасникам кожної рок-групи доведеться виконувати функції сценаристів, режисерів та акторів. Вожаті будуть допомагати монтувати та озвучувати відзняте відео.
Спорт
Наш девіз Sport Drive & Rock-n-Roll - справжній рокер має завжди бути у відмінній спортивній формі, а рок-група повинна розуміти, що таке гра в команді. Спортивні чемпіонати Рок Табору пояснюють ці істини максимально просто.
Кібер-чемпіонати
Змагання між учасниками у грі на Playstation: Mortal combat, Rocksmith, Fifa та багато інших.
Дозвілля
Кожного дня протягом зміни ми виставляємо командам бали за виконання музичних, інтелектуальних та спортивних завдань. Бали сумуються у турнірній таблиці, що дозволяє визначити найкращу команду в кінці заїзду.
Кіно
У нашому розпорядженні буде величезний вибір тематичних фільмів: від біографій рок-зірок до найкращих блокбастерів сучасного кінематографа.

 

Фото та відео з попередніх заїздів Рок Табору можна переглянути за посиланням.

Інформація для батьків

Перша зміна літнього Рок Табору буде проходити на базі відпочинку "Зазим'я", що знаходиться у Київській області, на березі річки Десна: https://goo.gl/maps/PvD6bXZ6dQK2

Проживання по двоє в кімнаті. Зручності у номері, повноцінне чотириразове харчування.
Нижче фотографії номерів та інфраструктури бази відпочинку: