Rock Camp для дорослих, Carpathian Adventure

Дати проведення: 15-18 червня, три доби.
Місце: Хата Майстерня, с. Бабин, Косівький район, Івано-Франківської області.
Вартість путівки: 3500 грн., включає проживання, триразове харчування та участь в музичній програмі. Трансфер сплачується окремо.
Скільки нас буде: ми орієнтуємось на 20-25 учасників, максимальна кількість місць в готелі - 30.

Якщо ви не хочете провести все літо в офісі, але не встигли оформити загран-паспорт, щоб скористатись безвізом ; ) Пропонуємо вам насолодитись краєвидами рідних Карпат, та на три дні зануритись із головою в музику у веселій компанії Рок Школи.

Для кого табір
Табір для тих, хто завжди хотів грати/співати в гурті, але так і не дійшов до музичної школи, або вже декілька років не підходив до інструменту. Це заїзд в першу чергу для дорослих (18+), але є опція поїхати зі своїми дітьми та створити "сімейний бенд". Вік учасників може бути дуже різним, минулого разу були представлені всі вікові категорії від 18 до 55 років.

Чим будемо займатись?
Кожен учасник заїзду займе своє місце у складі рок-гурту, та під наглядом наших викладачів пройде шлях від першого знайомства з інструментом до виступу на фінальному концерті. Як мінімум пів дня ми будемо проводити на репетиціях, розбираючи композиції, котрі учасники кожного гурту вибрали для концерту. Решту часу ви можете провести на свій розсуд: піти на прогулянку горами, самостійно позайматись, поспілкуватись за чашкою кави з іншими учасниками.

Потрібно мати власний інструмент?
Бажано, але не обов'язково. Ми привеземо із собою все необхідне обладнання: барабани, гітари, комбіки, колонки мікрофони і тд.

Чи можна поїхати просто за компанію?
Звичайно так. Беріть із собою друзів, та близьких, якщо вони не хочуть приймати участь у музичній програмі, то можуть сплатити тільки за проживання та харчування.

Як сплатити путівку?
Доступний будь-який спосіб оплати: готівка, карткою, або за банківськими реквізитами. Подробиці за телефоном: 38 093 786 52 73, Юлія

Слідкуйте за новинами по цьому заїзду на сторінці події у фейсбук:
https://www.facebook.com/events/313832125697392